Bizi Takip Et! @qozalac_com 400TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz! Bizi Takip Et! @qozalac_com 400TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz! Bizi Takip Et! @qozalac_com 400TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

 

 

GARANTİ KOŞULLARI

 

www.qozalac.com  web sitemizden satın alacağınız ürünler site görselinde gördüğünüz aynı niteliktedir. Ürün ile beraber; ürünün ismi, ürüne ait renk/beden bilgisi, ürüne ait fotoğraflar, ürünün içeriği, ürünün fiyatı, ürüne ait yıkama talimatı bilgilerini de bulacaksınız.

Ürüne ait renk seçeneklerinin bulunduğu kartela, bilgisayar monitörünüzün kalitesine bağlı olarak gerçekten farklı görünebilir. QOZALAC, cihazınızda görünen renklerin kesin olarak gerçek renkler olduğu konusunda garanti vermemektedir.

 

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNDE DEĞİŞİM YAPABİLİYOR MUYUM?

 

 Değişim yapmak istediğiniz beden ya da ürünü web sitemizden yeniden satın alabilir ve elinizde bulunan ürünü iade olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşmiş olacaktır.

 

 

 

    • İADE İŞLEMİ YAPILMAKTA MIDIR?

     

    Qozalac.com'dan gelen her kargo hediye çeki olarak belirtilmediyse alışveriş süresinden itibaren 15 gün içerisinde ücret iadesi olarak işleme alınır.

 

 

 

 

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN ÜCRET İADESİ NE KADAR SÜREDE YAPILIR? 

 

Ürün tarafımıza ulaştıktan ve gerekli kontroller yapıldıktan sonra iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, 7-10 iş günüdür.  İadesi yapılan tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.

 

NOT:   İade talep edilen ürün kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış ve etiketi kopartılmış bir şekilde tarafımıza ulaşır ise ücret iadesi yapılamaz ve ürün geri gönderilir.

 

 

 

 

KREDİ KARTIMA NE ŞEKİLDE İADE YAPILIYOR?

 

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadeleri, alışveriş yapılan kredi kartına yapılmaktadır. Farklı bir kredi kartına veya nakit olarak iade yapılamamaktadır. Kredi kartlarına yapılan iadeler bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde kart hesabınıza geçecektir.

Taksitli ödemelerinizde;

  • İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.

  • İade tutarını bir sonraki ekstrenizde "artı bakiye" bakiye olarak görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.

  • Eğer iadeden önce herhangi bir taksit ödemesi yapıldıysa, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin tamamını yatırır.

 

 

 

ÜCRET İADESİ HESABIMA NEDEN GEÇMEDİ?

 

İade sürecinde yaşanabilecek gecikme durumunda detaylı bilgi için WhatsApp Destek hattımız (0552 807 87 52) ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

İADE İŞLEMLERİNDE,İADE EDECEĞİNİZ ÜRÜNÜN KARGO ÜCRETLERİ TARAFINIZA AİT OLUP FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.
 

 

* TÜM İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR.