Bizi Takip Et! @qozalac_com 400TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz! Bizi Takip Et! @qozalac_com 400TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz! Bizi Takip Et! @qozalac_com 400TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!
 • Nisan 27, 2022

  Baharın gelişi; gökyüzündeki gri bulutlar yerini maviliklere, sararmış yapraklar dallarından düşerek canlı yeşil yapraklar ve rengarenk çiçeklere, güneş ise uzun kış döneminin ardından bütün sıcaklığı ve güzelliğiyle bizi selamladı. Hoş geldin Bahar! Açan güneşi selamladığımıza göre sırada sonbahar ve kış etkisiyle dolu gardırobumuza elveda deme zamanı da geldi demektir. Qozalac kadınları bu sonbahar ve kışı klasik her sezon herkesin taşıdığı renklerin dışında bahar gibi herkesten farklı, canlı ve özgün parçalarla geçirdiler. Şimdiyse bahar sezonunda doğayı bütün güzellikleriyle giysilerinizde taşıyacağınız yeni koleksiyonumuzla karşınızdayız.

  bahar, kombin, renk, yeni sezon, trend, blog, yaz, moda, giyim
 • Nisan 15, 2022

  Kışın soğuk havaları kat kat giyinerek geçiririz, yazın ise sıcaklardan korunmak için yazlık, çoğunlukla mini giysilerimize başvururuz. Peki, gündüzleri sıcak akşamları soğuk olan bahar aylarında giysilerimizi nasıl kombinlemeliyiz? Qozalac kadınları için hazırladığımız SS’22 sezonu koleksiyonumuz baharın değişken yapısı için sizlerin kurtarıcısı olmaya hazır. Seçmekte zorlanacağınız birbirinden güzel parçaları her mevsim tarz olan Qozalac kadınları için özel olarak hazırladık. SS’22 sezonu trendleri ve Qozalac tarzını harmanlayarak hazırladığımız yeni koleksiyonumuz ilkbaharın değişken havalarında hem kurtarıcınız olacak hem de trend görünmenizi sağlayacak.

  ilkbahar, özel, kurtarıcı, kombin, eticaret, alışveriş
 • Nisan 07, 2022

  Gardırobunuzu açıp bir bakın. En çok hangi parçalar gözünüze çapıyor? Günü kurtarmak için en çok hangi parçalara elinizi uzatıyorsunuz? Günlük olmasına rağmen sizi trend gösterebilecek hangi parçalara sahipsiniz? ‘Denim’ parçalar bu sorularımın cevabını her şekilde karşılıyor. Denim pantolonlar, etekler, ceketler, gömlekler, takımlar moda sektörünü gittikçe eline aldı. Her mevsimin vazgeçilmezi olmayı da başardı. Yıllar geçiyor, denim şıklığının formu değişiyor ve çeşitliliği her yıl artmaya devam ediyor. Peki, sizin dolabınızda vazgeçemediğiniz denim parçalarınız neler? Eksiklerinizi tamamlamak ister misiniz? 

  denim, qozalac, kadın giyim, moda, butik, jean, pantolon, gömlek,