• Ocak 14, 2021

  2021 yılına girmeye artık sayılı günler kalmışken, 2020’nin tüm olumsuz etkilerini üzerinizden atmaya hazır mısınız ? 2020-2021 Sonbahar Kış modasını yepyeni modellerle takip edeceğiniz Qazalac.com’da bulunan mont, kaban, hırka, panço, trenç modelleri, şıklığından vazgeçmeyen tüm kadınların tercihi olacak. Yeni sezon online alışverişleriniz için bir tık uzağınızda bulabileceğiniz, yıllardır modaya yön veren güvenebileceğiniz bir adresten alışveriş yapma ayrıcalığını yaşamak, yükselen alışveriş trendlerini takip etmek için en doğru seçim olacak. Her kadının kendine özgü tarzını yansıtabileceği modeller, Qazalac kalitesi ile online alışverişin keyfini katlayarak size ulaştırıyor. Oturduğunuz yerden bile alışveriş modasını yakından takip edebilecek, aklınızda olan modellere en uygun fiyatla kaliteden ödün vermeden ulaşabileceksiniz.

  YENİ SEZON
 • Ocak 14, 2021

  Modern yaşam şartlarında erkek ve kadınların giyim tarzları birçok şekil aldı.Artık ofislerde sadece takım elbise giyimli erkek ve kadınlar çalışmıyor. Oldukça şık klasik kıyafetler giyen ve resmi giyim tarzlarından ödün vermeyen giyim tarzı yerini rahat ve sportif kıyafetlere bırakıyor. Bu yeni nesil giyim tarzı ayrıca yeni neslin üyeleri tarafından da oldukça benimsenmiş durumda.

  Tüm bu nedenlerden dolayı tanınmış moda markaları da son zamanlarda sportif çizgilere de yöneldiği de görülüyor. Sokak modasının vazgeçilmez tarzı olarak bilinen spor giyimleri, artık her alanda, her ülkede, her düşünce tarzında yerini alıyor. Spor giyim tarzı şıklığı yakalama yollarını da bilmek bu yüzden oldukça önemli bir hal alıyor.

   

   

  Bazı iş alanlarında özellikle ofis ortamlarında spor kıyafetler rahatlık sebebiyle tercih ediliyor. Sportif giyim tarzının uygulanabilmesi için de elbette ofis ve iş kurallarının esneklik sağlıyor olabilmesi de odukça önemli bir nokta.

  Sportif giyimlerde birçok farklı seçenek kombinler bulunmakta. Salaş triko kazağın altında kot pantolon veya eşofman altının üzerine şık bir kazak gibi pek çok kombin oluşturulması sıralanabilir. Ayrıca kombinlerin yanında spor ayakabılar, bez çantalar, şal gibi aksesuar parçalarıda eklenebilir.

  SPOR GİYİM
 • Ocak 13, 2021

  Yeni Sezon Trend Elbise Modelleri

  Her dönemin asla modası geçmeyen elbise modelleri arasında yer alan, puantiyeli, dantel detaylı ve triko elbiseler yeni sezonda da trend olmaya devam ediyor. Birbirinden tarz, seçim yapmanızı zorlaştıran modelleri ile 2013 yılından beri modaya yön veren Ebru Erçil markası, güncellenen sitesinde; moda sever, bakımlı ve tarz sahibi kadınlara online olarak ulaşmayı hedefliyor. Qozalac.com sitesinde sadece modayı takip etmekle kalmıyor, aynı zamanda kendi modanızı kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlarla kendiniz yaratıyorsunuz.

  Blog Yazısı